Faqja Kryesore
Rreth AJLS
Numri i Tanishėm
Arkiva
Dėrgimi i Punimeve
Kontakti


Faqja Kryesore

Tė nderuar lexues,

Revista Shqiptare pėr Studime Ligjore (RSHSL), mbėshtetur nga Seksioni i Drejtėsisė sė Institutit Alb-Shkenca dhe Shoqata Shqiptare e sė Drejtės Ndėrkombėtare, ėshtė njė revistė ligjore online qė nxirret nė baza vullnetare. RSHSL mundohet tė nxisė dhe tė mbėshtesė mendimin kritik ligjor nė fusha tė ndryshme tė sė drejtės, kryesisht mes studiuesve shqiptarė. Botimi i saj online lejon qasje tė lehtė nė artikujt e botuar pėr tė gjithė tė interesuarit.

Bordi editorial mirėpret punime nė fushėn e drejtėsisė, por edhe ndėrdisiplinore.

Ju lutemi tė na kontaktoni nėse keni vėrejtje apo sugjerime pėr pėrmirėsimin e revistės.

Bordi Editorial


[ back ]