Faqja Kryesore
Rreth AJLS
Numri i Tanishėm
Arkiva
Dėrgimi i Punimeve
Kontakti


Numri i Tanishėm

Kontestimi i Shtetėsisė sė Kosovės nga Gjyqtarėt e EULEX-it: Ndėrmjet Zbatueshmėrisė sė Ligjeve tė Kosovės dhe Rregulloreve tė UNMIK-ut
Kushtrim Istrefi

Artikulli i plotė Artikulli i plotė     

Veprat Penale Kundėr tė Drejtave tė Votimit nė Kosovė
Azem Hajdari

Artikulli i plotė Artikulli i plotė     

Juridiksioni Gjyqėsor Civil sipas sė Drejtės Procedurale Civile dhe Administrative
Anila Karanxha

Artikulli i plotė Artikulli i plotė     

Tregtimi dhe Trafikimi i Paligjshėm i Armėve dhe Municioneve: Nevojat pėr Pėrmirėsime nė Legjislacionin Penal
Ardit Mustafaj

Artikulli i plotė Artikulli i plotė     

Sistemi i tė Drejtės Civile nė Kosovė: Pėrshtatja dhe Unifikimi i sė Drejtės Civile me tė Drejtėn e Bashkimit Evropian
Qerkin Berisha

Artikulli i plotė Artikulli i plotė     

[ back ]