Faqja Kryesore
Rreth AJLS
Numri i Tanishėm
Arkiva
2007 (Volumi 1)
2008 (Volumi 2, nr. 1)
2008 (Volumi 2, nr. 2)
2009 (Volumi 3, nr. 1)
2009 (Volumi 3, nr. 2)
2011 (Volumi 4, nr. 1)
2011 (Volumi 4, nr. 2)
2013 (Volumi 5)
2015 (Volumi 8)
Dėrgimi i Punimeve
Kontakti


Arkiva 2009 (Volumi 3, nr. 1)

ROLI I ORGANEVE TĖ DREJTĖSISĖ NĖ LUFTĖN KUNDĖR KORRUPSIONIT NĖPĖRMJET ZBATIMIT EFIKAS TĖ LEGJISLACIONIT SHQIPTAR
Julejda GĖRXHI

Artikulli i plotė Artikulli i plotė     

MBROJTJA JURIDIKE E VIKTIMĖS SĖ KRIMIT
Avni PUKA

Artikulli i plotė Artikulli i plotė     

DĖMI EKZISTENCIAL
MA. Herjeta DELIAJ, Floralba MITRUSHI

Artikulli i plotė Artikulli i plotė     

DISA ASPEKTE FILOZOFIKE TĖ VLERĖSIMIT SHKAKĖSOR PĖR SJELLJEN E VULLNETSHME DHE TĖ PAVULLNETSHME
Dr. Adriana ANXHAKU

Artikulli i plotė Artikulli i plotė     

REFORMIMI I SISTEMIT TĖ PARABURGIMIT NĖ SHQIPĖRI NĖ RAPORT ME STANDARDET E BASHKIMIT EUROPIAN
Femi Sufaj, MA

Artikulli i plotė Artikulli i plotė     

PĖRGJEGJĖSIA LIGJORE E PUNĖDHĖNĖSIT NĖ RASTET E AKSIDENTEVE NĖ PUNĖ DHE SĖMUNDJEVE PROFESIONALE SIPAS DISPOZITAVE TĖ LEGJISLACIONIT SHQIPTAR
Eneida SEMA, LL.M

Artikulli i plotė Artikulli i plotė     

[ back ]