Faqja Kryesore
Rreth AJLS
Numri i Tanishėm
Arkiva
2007 (Volumi 1)
2008 (Volumi 2, nr. 1)
2008 (Volumi 2, nr. 2)
2009 (Volumi 3, nr. 1)
2009 (Volumi 3, nr. 2)
2011 (Volumi 4, nr. 1)
2011 (Volumi 4, nr. 2)
2013 (Volumi 5)
2015 (Volumi 8)
Dėrgimi i Punimeve
Kontakti


Arkiva 2009 (Volumi 3, nr. 2)

SHĖRBIMI I KUJDESTARISĖ NDAJ TĖ MITURVE JASHTĖ KUJDESIT PRINDĖRORE DHE ROLI I SHTETIT SHQIPTAR
Ilda MELO, LL.M

Artikulli i plotė Artikulli i plotė     

VEPRAT PENALE NĖ FUSHĖN E NARKOTIKĖVE
Prof.As. Dr. Fatos GJATA

Artikulli i plotė Artikulli i plotė     

NDIHMA JURIDIKE PA PAGESĖ NĖ PROCEDURĖN E SHKURORĖZIMIT
Arta SELMANI

Artikulli i plotė Artikulli i plotė     

E DREJTA E GJYKIMIT BRENDA AFATIT TĖ ARSYESHĖM
Emine ZENDELI

Artikulli i Plotė Artikulli i Plotė     

SISTEMI GJYQĖSOR I KOSOVĖS NĖN ADMINISTRIMIN E KOMBEVE TĖ BASHKUARA DHE TĖ DREJTAT E NJERIUT
Mr.sc. Rafet HAXHAJ

Artikulli i Plotė Artikulli i Plotė     

[ back ]